KONST / Litografier / Färglitografi 14046415
nr 1404 6415
Andreas Ribbung
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Andreas Ribbung (f. 1967), Hus. Signerad, numrerad 134/200. Motivet: 30x40, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Andreas Ribbung, svensk målare född 1967.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:40:33
100 kr
150 kr
250 kr
Lis Husberg (f. 1920)